Hakkımızda

1962 yılında kurulan Oğultürk İnşaat, sektöründe sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kalite ve güven ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara hizmet vermek, lüks konut, sosyal amaçlı binalar, hastaneler, fabrika ve alt yapı projeleri geliştirmek üzere Ankara’da kurulmuştur.

Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sağlama konusunda başarılı olan Oğultürk İnşaat, dünya standartlarında kabul gören, çağı yakalayan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Tarihçe;

Şirketin unvanı 23 Şubat 1962 tarihli Kuruluşta Oğultürk Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti iken ; 7 Nisan 1989 tarihinde Oğultürk İnşaat Makine Elektrik Sanayi oldu , 22 Kasım 1994 tarihinde Oğultürk İnşaat Turizm Ltd. Şti. olarak değiştirilmiştir. Son olarak,17 Eylül 2010 Tarihinde Oğultürk İnşaat Turizm A.Ş. olarak değişmiştir.

Vizyonumuz;

Kaliteden asla ödün vermeden OĞULTÜRK İNŞ. TUR. A.Ş. olarak , Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ekonomisine katkı sağlayan, Turizm, İnşaat, Emlak vb. alanlarda yaptığı ve yapacağı yatırımları ile istihdam yaratan, özellikle Kızıcahamam’da Çam Oteli alarak kurmayı planladığı Termal, Sağlık, Kültür, kongre ve Spora hizmet verecek olan otel kompleksi ile büyümeyi , dürüst olmayı , en iyiyi, en güzeli, en doğruyu yapmayı ve yaşatmayı hedef edinen, kazanımlarını Devlet ve çalışanları ile paylaşan, Türk ulusunun geleceği ve mutluluğu için eğitim, kültür, sanat ve sosyal alanlarda faaliyet gösteren, yatırımları ile, bölgelerdeki yerel yönetimlere destek veren, kurumsallaşmayı ilke edinen saygın ve güvenilir şirket grubu olmayı amaçlar.

Misyonumuz;

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak, çalışkan , güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…